Victoria Vynn - Szkolenie.

20 listopada w Białymstoku odbyło się szkolenie i pokaz marki Victoria Vynn, w którym miałam okazję uczestniczyć.Spotkanie trwało 4 godziny, w tym czasie dokładnie zapoznałyśmy się z produktami dostępnymi w ofercie Victoria Vynn. Stylistka marki - Katarzyna Borowska zaprezentowała nam salonowy migdał, french konstrukcyjny, manicure kombinowany i zdobienie paznokci - ombre. Wraz z drugą stylistką - instruktorem, która jest jednocześnie konsultantem i menadżerem ds. szkoleń Panią Ewą Rycerz podzieliły się z nami ciekawymi informacjami i trikami na wykonanie perfekcyjnego mani. Na koniec spotkania wręczono nam certyfikaty potwierdzający uczestnictwo w szkoleniu.


 Z oferty VV miałam styczność jedynie z hybrydami 'PURE', o których już Wam pisałam. Przyznam szczerze, że nie interesowały mnie inne produkty tej firmy, hybrydy się sprawdziły, jednak nie wzbudziły we mnie ciekawości i chęci wypróbowania innych produktów, po tym pokazie to się zmieniło. Zaciekawiły mnie przede wszystkim art gels, pędzle, żele budujące i zwykłe hybrydy (ściągane acetonem). Są to produkty dobre jakościowo, przy czym cena nie jest kosmiczna.Osobiście jestem bardzo zadowolona, że miałam okazję bliżej poznać produkty tej marki, jak i dowiedzieć się o niej nieco więcej. Przedstawiciele marki to osoby z dużą wiedzą, które nie bały się i potrafiły odpowiedzieć nawet na najtrudniejsze pytania. Jeśli będziecie miały okazję do wzięcia udziału w szkoleniu Victoria Vynn to się nie zastanawiajcie.

11 komentarzy :

 1. Ja jak tylko będę miała okazję to na pewno pójdę, bo jestem mega zadowolona z produktów :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo chętnie wzięłabym udział w takim szkoleniu i jeśli będzie taka możliwość, na pewno pójdę :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeśli tylko będzie w Kielcach to pójdę z przyjemnością... Niestety mało tutaj takich pokazów lub w ogóle się nic nie dzieje ;) Fajna sprawa - takie szkolenia bo zawsze czegoś nowego można się dowiedzieć no i certyfikat do kolekcji.

  OdpowiedzUsuń
 4. super, sama chciałabym wziąć udział w takim szkoleniu

  OdpowiedzUsuń
 5. Chciałabym wziąć w takim udział :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Mam hybrydy VV i nie moge nic złego na nie powiedzieć <3

  Uwielbiam je !

  OdpowiedzUsuń
 7. zazdroszczę :) sama chętnie bym się wybrała na takie szkolenie!

  OdpowiedzUsuń
 8. A ja przegapiłam :-( a dosłownie 5 minut piechotą bym miała :-(

  OdpowiedzUsuń
 9. Super :) Chętnie wzięłabym udział w takim szkoleniu :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz . Nie musisz podawać adresu swoje bloga , sama do Ciebie trafię :)

© BIANKOWO. Wszelkie prawa zastrzeżone.