O BloguBlog powstał w 2013 roku, jego główną tematyką był wizaż. Publikowałam na nim moje pierwsze makijaże i dzięki niemu, a przede wszystkim dzięki blogom i konstruktywnym komentarzom innych kobiet o podobnych zainteresowaniach rozwijałam swoją pasję. Z czasem wchodząc głębiej w kosmetykę zainteresowałam się również stylizacją paznokci. To wszystko ukierunkowało moją drogę zawodową i sprawiło, że śmiało mogę napisać, że kocham swoją pracę.
21.09.2016 zostałam mamą Bianki, każda kobieta mająca dzieci ( a szczególnie pierwsze dziecko ) wie jak to się kończy. Wchodząc do sklepu automatycznie kierujesz się do działu dziecięcego, śledzisz wszystkie nowości na rynku i znasz więcej marek wózków dla dzieci, niż Twój mężczyzna marek aut. Nie mowa już o pękającej w szwach szafie Twojego dziecka, bo przecież jak można się oprzeć tym ślicznym małym ubrankom.
BIANKOWO to miejsce, gdzie łączę to wszystko - moje pasje i macierzyństwo. Nazywam się Magdalena, mam 24 lata, jestem makijażystką, stylistką paznokci, a przede wszystkim kobietą i mamą. Mam nadzieję, że to miejsce stanie się Twoją odskocznią od codziennego życia.

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz . Nie musisz podawać adresu swoje bloga , sama do Ciebie trafię :)

© BIANKOWO. Wszelkie prawa zastrzeżone.